Services

Služby
Služby

Digitální transformace
v podání Apex Solutions

Buďte efektivnější, konkurenceschopnější,
naše služby vám v tom pomůžou.

Vývoj aplikací

Trápí vás vysoké náklady na administrativu? Nestíháte? Narůstá vám chybovost? V tom případě je nejvyšší čas na digitalizaci procesů. Pomůžeme vám se zadáním a místo nekonečných analýz vám co nevidět ukážeme první prototyp vaší nové aplikace.

IT konzultace

Rozhodujete se o dlouhodobé IT strategii pro vaši společnost? Potřebujete analýzu a pomoc při vypracování zadání na nový komplexní systém? Nebo se chcete jen nezávisle poradit? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi pomůžeme a podělíme se o naše zkušenosti z desítek různých projektů pro mezinárodní korporace i menší lokální startupy.

Integrace systémů

Využíváte několik navzájem nepropojených aplikací a systémů? CRM, ERP, účetní systém, internet banking a k tomu pár vlastních aplikací? Zobrazení dat se stává čím dál tím větším problémem a vývoj každého systému stojí nemalé prostředky. Nejrychlejším a nejefektivnějším řešením je aplikace, která všechny systémy propojí.

Podpora aplikací

O námi vyvinuté aplikace se rádi postaráme. Rozsah a intenzita záleží na klientovi. Úroveň servisu přizpůsobíme podle potřeb. Pokud jste zdědili starší Oracle APEX aplikace, zvládneme i je.

Oracle Cloud

Elegantní a bezpečné řešení pro vaši aplikaci je Oracle Cloud. Budete překvapeni podmínkami a možnostmi, které má Oracle ve svých cloudových řešeních připravené. S námi získáte cloud šitý na míru vaší společnosti.

Hosting

Pokud potřebujete k vaší nové aplikaci hosting, jsme připravení. Všechny samozřejmosti jako pravidelné zálohování, monitorování databází, JasperServer pro dynamický reporting, přístup FTP vám připravíme přesně podle vašich potřeb.

Úspěšné příběhy...

Valustrat

Zvýšit počet oceněných nemovitostí a minimalizovat chybovost při přepisu dat. To byla výzva pro Apex při digitalizaci klíčového procesu dubajské společnosti Valustrat.